ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині проаналізували попередній досвід членів виборчих комісій

Громадські активісти оприлюднили які політсили раніше представляли досвідчені працівники
Depo.
15 вересня 2015 09:09
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині проаналізували попередній досвід членів виборчих комісій
На Хмельниччині проаналізували попередній досвід членів виборчих комісій

Оскільки багато теперішніх членів ТВК уже мали досвід роботи у виборчих комісіях, спостерігачі ОПОРи провели аналіз їхньої попередньої діяльності, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт організації.

Майже сотня членів ТВК регіону вже працювали в комісіях на місцевих або в окружних виборчих комісій на президентських чи парламентських виборах.

Частина з них кардинально змінила свої політичні уподобання.

Найбільше таких у БПП. З-поміж них є і такі люди, які в виборчих кампаніях часів президентства Януковича представляли провладні політичні партії. Отже, Партію регіонів раніше представляли Наталія Кострубська (нині голова Хмельницької ОВК), Раїса Гонтар (Красилівська РВК) та Надія Варнацька (голова Теофіпольської РВК). Компартію представляли Світлана Дзяворук (Хмельницька МВК). Від Партії Наталії Королевської на попередніх виборчих перегонах працювала Аліна Янчевська (Шепетівська МВК), а Анатолій Книш (голова Шепетівської РВК) має досвід роботи у ТВК завдяки співпраці з Сильною Україною.

Всю "виборчу" біографію кожного, хто її має - опублікували на своєму сайті.

Нагадаємо, сформовані обласна і 25 міських, районних виборчих комісій, які займаються підготовкою та проведенням місцевих виборів.

ЦВК на вибори до Хмельницької обласної ради визначила 84 виборчих округи.Також визначено кількість округів на міські вибори. Зокрема, у Хмельницькому створено 42 округи, Кам'янці-Подільському - 36, Шепетівці, Нетішині, Славуті, Старокостянтинові - по 34, Городку, Деражні, Ізяславі, Красилові - по 26.

Більше про вибори 2015 дізнавайтеся на сайті Depo.Хмельницький.