ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині патріарх Філарет нагородив учасників Революції гідності

Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній ручив нагороди, правда ще й іншим активістам
Depo.
9 вересня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині патріарх Філарет нагородив учасників Революції гідності
На Хмельниччині патріарх Філарет нагородив учасників Революції гідності

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагороди отримали учасники Революції гідності, волонтери та громадські діячі, повідомляє Depo.Хмельницький.

На Хмельниччині одних свободівців судять, іншим - вручають медалі - фото 1Вітаючи нагороджених, владика Антоній сказав: "Ми мусимо схилити голови перед нашими волонтерами. Перед приватними особами та організаціями, перед дітьми і старими, перед кожним, хто в важкий час допомагає української армії, пораненим та біженцям. Вони діють за словом Божим, здійснюючи великий заповіт - заповіт любові до ближнього. Нехай Господь укріпить і підтримає тих, хто працює в тилу так само як і на передовій для свободи і незалежності нашої країни".

Медаль "За жертовність та любов до України" вручають особам, які виявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції гідности, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність і допомогу Збройним Силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.

З-поміж інших отримали нагороди, поранені на Інститутській хмельниччани Анатолій Панчук та Юрій Кравчук. Ще одну активістку Революції гідності волонтерку Наталію Беренду нагороджено відзнакою від Патріарха Філарета.

Більше про політичні події читайте на порталі Depo.Хмельницький.