На Хмельниччині Новий рік у власній оселі зустріне ще один юнак із числа дітей-сиріт

Подарунок під ялинку отримав житель Теофіпольщини

На Теофіпольщині ще один юнак із числа дітей-сиріт отримав власне житло, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ОДА.

Напередодні святкування Нового року та Різдва Христового люди очікують дива та здійснення заповідних мрій. Сьогодні таке маленьке диво сталося для жителяТеофіпольщини Владислава Мельника: юнак отримав ключі від власного житла.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Турівська сільська рада придбала квартиру на території Теофіполя для Владислава.

"Сьогоднішня подія є прикладом успішної реалізації соціально значущих проектів, метою яких - повернення віри людей у державу та власні сили. Завдяки таким проектам ми ще раз пересвідчуємося: спільними зусиллями можна подарувати віру в чудо, радість та щастя тим, хто цього справді потребує," - кажуть посадовці.

Нагадаємо, днями у Красилові вібулося вручення ключів від власних осель дітям-сиротам та голові родини дитячого будинку сімейного типу. На Миколая двоє дітей-сиріт з Шепетівщини отримали ключі від квартир. Перед тим двоє дітей-сиріт з Кам'янця отримали ключі від квартир та п'ятеро сиріт з Ізяславщини отримали власне житло.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький