На Хмельниччині нова "хвиля" невдоволення головним поліцейським

Відставки Миколи Семенишина вимагають активісти в столичної влади
Depo.
31 жовтня 2016 15:37
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині нова "хвиля" невдоволення головним поліцейським
На Хмельниччині нова "хвиля" невдоволення головним поліцейським

Хмельницькі активісти 6 організацій вимагають "очищення" поліції, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Негайної відставки Миколи Семенишина, як людини, що не відповідає займаній посаді та своїми діями чи бездіяльністю ганьбить ідею реформи поліції в правоохоронний орган, який служить народу України," – йдеться в заяві активістів.

Цей лист адресований Авакову та Деканоїдзе підписали керівники громадських організацій, що виникли на Хмельниччині після останнього майдану.

"Тривалий час ми спостерігаємо багатосерійний серіал під назвою "Хто крайній в Хмельницькій поліції?" Встановлений факт розкрадання бензину для АТО. Пан Семенишин розповідає нам, що він не в курсі. Встановлений факт жорстокого побиття поліціантами протестувальників в Білогір’ї. Керівник поліції знову каже, що він не в курсі. Керівник який ні причому не ефективний керівник і має негайно піти з посади, - коментує причини звернення ГО "Комітет моніторингу органів влади" Олексій Голеншин. -Якщо він був причетний до розкрадання бензину чи до побиття людей – має піти в тюрму. Якщо, як він каже "не в курсі" - то на пенсію. Але піти однозначно."

Викладають у листі очільникам МВС та Нацполіції свої аргументи щодо відставки начальника ГУ НП в Хмельницькій області.

І формулюють конкретну вимогу: "Вимагаємо негайної відставки М.Семенишина, як людини, що не відповідає займаній посаді та своїми діями чи бездіяльністю ганьбить ідею реформи поліції в правоохоронний орган, який служить народу України."

На Хмельниччині нова "хвиля" невдоволення головним поліцейським - фото 1

На Хмельниччині нова "хвиля" невдоволення головним поліцейським - фото 2

Нагадаємо, головний поліцейський Хмельниччини об'єднав проти себе низку громадських організацій - 16 громадських формувань згуртувалися в єдиному пориві - боротися проти владного безчинства.

 

 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт