На Хмельниччині нічна стихія відрізала від світу майже 60 населених пунктів

Шквальний вітер валив дерева, град бив шибки і машини, дощ лив безперервно
Depo.
18 липня 2016 08:03
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині нічна стихія відрізала від світу майже 60 населених пунктів
На Хмельниччині нічна стихія відрізала від світу майже 60 населених пунктів

Увечері 17 липня на Хмельниччини пройшла злива, яка супроводжувалася сильним вітром та градом, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес- лужбі ДСНС  області, внаслідок різкого погіршення метеоумов на території 20 населених пунктів Городоцького, Чемеровецького, Хмельницького, Красилівського, Старокостянтинівського та Ярмолинецького районів вибито вікна та частково пошкоджено покрівлі у 524 будівлях та спорудах, повалено 16 дерев та пошкоджено 3 легкових автомобіля.

Внаслідок поривів вітру було відключено електропостачання у 59 населених пунктах.

"Для розкрижування повалених дерев, проведення відновлювальних робіт пошкоджених дахів будівель залучено 56 рятувальників та 9 одиниць спецтехніки", - повідомили в прес-службі рятувальників.

Для відновлення електропостачання у населених пунктах області залучено 5 аварійних бригад електромереж у складі 20 чол на 5 одиницях техніки.

Керівний склад районних підрозділів ДСНС разом із представниками районних державних адміністрацій здійснюють подвірний об’їзд домогосподарств для встановлення точної кількості пошкоджених будівель та розміру завданих збитків.

На Хмельниччині нічна стихія відрізала від світу майже 60 населених пунктів - фото 1

На Хмельниччині нічна стихія відрізала від світу майже 60 населених пунктів - фото 2

На Хмельниччині нічна стихія відрізала від світу майже 60 населених пунктів - фото 3

Нагадаємо, ввечері 17 липня Хмельниччина опинилася під шквалом величезного граду, який потрощив будинки і машини і пошкодив городину.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький