На Хмельниччині незаконно користуються землею вартістю в п'ять мільйонів гривень

Оборудку зі 150 гектарами угідь виявили на Шепетівщині
Depo.
10 жовтня 2016 18:26
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині незаконно користуються землею вартістю в п
На Хмельниччині незаконно користуються землею вартістю в п'ять мільйонів гривень

У Шепетівському районі виявлено факт незаконного користування землею, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Стосується це неправомірної передачі великої площі земель, які перебувають у постійному користуванні Грицівського вищого професійного училища № 38, комерційному суб’єкту. 

"У січні поточного року між навчальним закладом та одним із товариств області укладено договір про спільний обробіток землі, - інформує керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар. - Відповідно до умов договору, навчальний заклад передає суб’єкту підприємницької діяльності належну йому земельну ділянку площею понад 150 гектар для вирощування сільськогосподарської продукції з метою подальшого отримання прибутку."

Однак правоохоронці встановили, що вказаний договір уклали аби приховати орендні відносини, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі.

Крім того, саме училище не має права розпоряджатися землею.
Шепетівська місцева прокуратура звернулася у суд з позовними вимогами до Грицівського ВПУ №38, а також до товариства щодо визнання недійсним договору про спільний обробіток землі, вартість якої перевищує 5 мільйонів гривень, а також щодо звільнення товариством займаної земельної ділянки.

Позов наразі перебуває на розгляді в суді.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт