На Хмельниччині неплатника аліментів покарали громадськими роботами

100 годин громадських робіт та добровільне відшкодування заборгованості присудив суд злісному неплатнику аліментів на Хмельниччині

Про це Depo.Хмельницький інформує з посиланням на прес-службу Апеляційного суду області.

"Визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 164 ч. 1 КК України, та призначити йому покарання у виді 100 годин громадських робіт", - такий вирок виніс Ізяславський районний суд жителю Білогірщини, обвинуваченому в злісному ухиленні від сплати аліментів на утримання трьох малолітніх дітей.

Окрім покарання, в угоді укладеній між колишнім подружжям, ідеться про те, що чоловік має добровільно відшкодувати жінці суму аліментів, що боргує. На 1 липня 2018 року вона перевищила 34 тис. грн.

Згідно з вироком, аліменти в розмірі 50% заробітку (доходу), але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно на кожну дитину, стягнув з 27-річного батька Білогірський районний суд наприкінці 2015 року.

Починаючи з 1 травня 2017 року і до 1 липня 2018, чоловік злісно ухилявся від сплати встановлених рішенням суду грошей. Бо в цей період отримував дохід від здачі в оренду земельного паю та три місяці офіційно працював, утім, роботодавця про необхідність відрахування із зарплати аліментів не попередив, як і державного виконавця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд