На Хмельниччині неодноразово судимого підозрюваного у грабежі взяли під варту

Деражнянський районний суд обрав запобіжний захід для жителя одного з сіл

Деражнянський районний суд обрав неодноразово судимому чоловіку запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 днів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Апеляційного суду області.

Деражнянський суд взяв під варту неодноразово судимого підозрюваного у грабежі. Жителя одного із сіл району підозрюють у відкритому викраденні ювелірних прикрас з будинку односельчан (ч.3 ст.186 Кримінального кодексу - грабіж поєднаний з проникненням у житло).

Слідчий суддя не знайшов підстав для застосування більш м'якого запобіжного заходу, оскільки існує ризик, що підозрюваний може переховуватись від слідства й суду, незаконно впливати на свідка і потерпілу, з якими він особисто знайомий. Та на думку суду, він може вчинити інший злочин. Про це свідчать неодноразові судимості чоловіка й той факт, що корисливі злочини він вчиняв кожного разу безпосередньо після звільнення з місць позбавлення волі.

Одночасно за вимогами Кримінального процесуального кодексу підозрюваному призначили заставу в розмірі 36820 грн., у разі внесення якої він буде звільнений з-під варти.

Нагадаєм, сьогодні на Хмельниччині зловмисник намагався вкрасти платіжний термінал.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook