На Хмельниччині не виявлено нових випадків поширення "свинячої" чуми

В області провадять заходи з недопущення поширення небезпечної зарази
Depo.
27 жовтня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині не виявлено нових випадків поширення "свинячої" чуми
На Хмельниччині не виявлено нових випадків поширення "свинячої" чуми

На Хмельниччині продовжуються роботи із запобігання та недопущення розповсюдження чуми свиней, передає Depo.хмельницький.

За інформацією управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, на шести ветеринарно-поліцейських постах чергують спеціалісти. Розроблено "План заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання" та залучено дезінфекційну техніку.

"Станом на 26.10.2016 року на території зони захисту смт. Летичів нових випадків захворювання свиней не виявлено. На території зони нагляду ведеться облік та клінічний огляд свиней в селах Летичівського району – 1957 голів, Старосинявського – 881 голів, Деражнянського – 565 – голів. На ветеринарно-поліцейських постах обстежено та оброблено дезінфекційними засобами 4895 одиниць автотранспорту. Проведено обстеження трьох забійних підприємств, 11 закладів громадського харчування, 9 магазинів, 5 дитячих навчальних закладів. Проведено перевірку ФГ “Бастіон”, де утримується 4900 голів свиней на предмет дотримання вимог щодо роботи в “закритому режимі", - повідомили в ОДА.

Подія знаходиться на контролі ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Нагадаємо, у Летичеві зафіксували спалах африканської чуми свиней. Селище обгородили санітарними блокпостами і провадять заходи щодо знезараження і дезинфекції.

Цієї весни серйозний спалах АЧС зафіксували на Дунаєвеччині.

Згодом стало відомо, що на АЧС захворіли в'єтнамські поросята.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт