ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині навчальному закладу повернули землю вартістю майже сім млн грн

Незаконно у приватних руках перебувало 165 га землі

Depo.
12 жовтня 2018 14:03
ФОТО: depo.ua

На Хмельниччині за втручанням прокуратури навчальному закладу повернули 165 га землі вартістю 6,9 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Городоцькою місцевою прокуратурою виявлено факт неправомірного використання приватним агровиробником землі, що на праві постійного користування надана одному з державних навчальних закладів області.

У січні цього року між закладом освіти та одним із приватних підприємств укладено договір, відповідно до якого суб'єкту господарювання у користування передано землі. Під виглядом укладеного правочину насправді приховано оренду землі та в порушення вимог законодавства ділянка фактично використовується агровиробником для отримання прибутку.

Разом з тим, повноважень розпоряджатись зазначеними земельними ділянками за відсутності рішення відповідного органу виконавчої влади та без проведення аукціону навчальний заклад не мав.

Як каже керівник Городоцької місцевої прокуратури Сергій Стецюк, враховуючи виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, місцева прокуратура звернулась до господарського суду Хмельницької області з вимогами про визнання вказаного договору недійсним та звільнення земельної ділянки закладу освіти.

Під час судового розгляду справи відповідачем позовні вимоги прокуратури виконані у добровільному порядку.

Нагадаємо, прокуратура намагається повернути у держвласність 340 га земель на Полонщині.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook