На Хмельниччині намагалися приховати 200 мільйонів гривень податків

Фіскальники області з тіньових схем вивели "кругленьку" суму
Depo.
19 жовтня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині намагалися приховати 200 мільйонів гривень податків
На Хмельниччині намагалися приховати 200 мільйонів гривень податків

На Хмельниччині у ризикових суб‘єктів господарювання виявили прихованих від оподаткування 200 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

За результатами аудиторських перевірок суб'єктів господарювання, у яких встановлено реальні ризики несплати податків та використання тіньових схем їх мінімізації, донараховано 195,4 мільйона гривень податкових зобов‘язань.

Це при тому, що зменшилася кількості перевірок. За 9 місяців провели 57 планових документальних перевірок, то торік їх було проведено на 20 більше.

"Зменшено й від’ємне значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток на 11,9 мільйона гривень та залишків від'ємного значення ПДВ, які включаються до податкового кредиту на 2,5 мільйона гривень, що позитивно вплине на сплату поточних платежів при декларуванні податкових зобов’язань платниками податків в наступних звітних періодах," – кажуть податківці.

Вони ж і стверджують, що пріоритетним напрямком роботи є забезпечення повноти та своєчасності надходжень податків та платежів до державного і місцевих бюджетів, створення умов для добровільного виконання платниками податків вимог податкового законодавства та упередження виникнення податкового боргу, а також співпраця в цьому напрямку з органами державної влади та місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт