На Хмельниччині намагалися підкупити слідчого за 29 тис. грн (ФОТО)
На Хмельниччині викрили особу, яка за 29 тис. грн намагалась підкупити начальника слідчого відділу поліції
- Хмельницький
-
28 лютого 2018 12:14
Про це повідомили у прокуратурі області, передає Depo.Хмельницький.
"За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури та у взаємодії із працівниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю", - повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Терлецький.
Намагаючись вплинути на хід досудового розслідування, з метою зміни кваліфікації дій підозрюваної у вчиненні грабежу та крадіжки, для уникнення покарання у виді позбавлення волі, її родич запропонував начальнику слідчого відділу Летичівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області неправомірну вигоду.
Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та місцеву прокуратуру. На підставі заяви поліцейського прокуратура за вказаним фактом розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.
Сьогодні, 28 лютого 2018 року, під час дачі хабара, громадянина, який таким чином намагався втрутитись в хід досудового розслідування, викрили та затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Кошти в сумі 29 тис. грн вилучені.

На даний час в рамках досудового розслідування, що здійснюється слідчим відділом Летичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання особі запобіжного заходу.
Нагадаємо, нещодавно на Хмельниччині намагалися "купити" поліцейського за п'ять тисяч гривень.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:40Обʼєднання заради створення нових ініціатив: У Хмельницькому відбувся III Волонтерський сніданок ФОТО
- 14:29Вийшов тизер другого фільму проєкту ЕТОС про елітні спецпідрозділи Сил оборони України, присвячений першому загону 8-го полку ССО
- 10:10Троє зрадників з Запоріжжя коригували ракетні удари по 7 областях ФОТО
- 09:00Фірма нардепа Лабазюка виграла у Шепетівці тендери з переплатою у понад 6 мільйонів, — активісти вимагають розслідування
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 12:09У Хмельницькому частково не їздять тролейбуси через нестачу напруги
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
Сектор

