На Хмельниччині на ремонті доріг ледь не "прикарманили" державні мільйони

В області пильні правоохоронці попередили перевитрату на суму понад 137 мільйонів гривень

Співробітники Управління захисту економіки ГУНП в Хмельницькій області не допустили перевитрати державних коштів, передбачених на ремонт автомобільних доріг, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Служб автомобільних доріг області проводила відкриті торги на проведення ремонтних робіт автомобільних доріг області очікуваною вартістю понад 137 мільйонів гривень.

Переможцями визнали підприємства, які запропонували найнижчу ціну по лотам. Проте, під час аналізу інформації, встановили, що запропонована вартість завищена і подальше укладання договорів з даними комерційними структурами може призвести до перевитрати коштів компанії.

Листи про виявленні порушення, які можуть призвести до негативних наслідків, правоохоронці направили до обласної Служби автомобільних доріг. За результатами розгляду відповідних листів торги на проведення ремонтних робіт автомобільних доріг області були відмінені.

Таким чином працівники Управління, завдяки здійсненню превентивної діяльності, попередили перевитрату державних коштів на суму понад 137 мільйонів гривень.

Нагадаємо, на початку жовтня завдяки відміні неякісних тендерів - у дорожньому господарстві, охороні здоров'я та освіті, вдалося заощадити 737 "державних" мільйонів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook