ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині на дитину впало дерево

В школі створили комісію, шукали винних, але так і не знайшли
Depo.
24 вересня 2015 17:33
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині на дитину впало дерево
На Хмельниччині на дитину впало дерево

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Надзвичайні новини" у селі Маків на дитину впала величезна гілка берези.

Дівчинку придавило деревом, коли вона йшла дорогою до шкільної їдальні. Свідки згадують - того дня був сильний вітер, від старої берези відломилась трьохметрова гілка і полетіла у натовп дітей. Відскочити дівчинка не встигла. Дитину довелось госпіталізувати каретою "Швидкої допомоги" та зразу оперувати.

"Почалася внутрішня кровотеча, треба було ії зупинити. Ми знайшли причину кровотечі та зупинили кров"-  говорить Михайло Гриб, хірург Дунаєвецької районної лікарні.

Зараз стан дитини задовільний. Дівчинка йде на поправку, але до школи повернеться не раніше, чим за 3 тижня. В школі, тим часом, створили комісію та провели внутрішнє розслідування, але винних не знайшли.

На жаль, дерева падають - так буває! Але чому ж керівництво школи замовчує про подію, яка може повторитися!  В міліцію не повідомив нихто, ни вчителі, ні лікарі. Правоохоронці дізнались про випадок тільки після приїзду "надзвичайників".

Про надзвичайні ситуації на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua.