На Хмельниччині маже 80 дітей не допустили до навчання в школі-інтернаті

В Кам'янець-Подільському районі батьки школярів не надали довідок про доходи

В Орининській школі-інтернаті, що в Кам'янець-Подільському районі 78 дітей з 1 вересня не допустили до навчання, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією "Поділля-Центр".

Сталося це через те, що батьки цих школярів не надали районній службі у справах дітей довідок про свої доходи. Тобто, не змогли довести, що їхні діти виховуються у малозабезпечених сім'ях і мають право навчатися в Орининській школі-інтернаті.

Всього у школі навчається 108 дітей, проте лише 30 дітей подали відповідні довідки.

Раніше дозвіл на зарахування дітей до школи-інтернату видавав обласний департамент освіти. В цьому ж році таке рішення приймається після отримання рішення комісії у справах дітей за місцем проживання. Члени комісії мають пересвідчитись, чи дійсно дитина має право перебувати на утриманні школи-інтернату.

Батькам натомість порадили віддавати дітей у звичайні школи за місцем проживання.

Для підтримки батьків та вчителів до школи приїхали учасники АТО з благодійного фонду "Наші", діти яких навчаються в цій школі, а також представники НВР "Правий Сектор Хмельниччини".

Після цього голова сільської ради пообіцяв вийти з відпустки, щоб створити комісію для перевірки умов проживання кожної дитини та запевнив, що це зроблять за один день.

"Складається враження, що кимось саботувалося переоформлення документів, щоб зменшити кількість дітей. Оскільки 10-11 класів уже закриті в гімназії, можна лише передбачити, що буде з закладом, в якому буде навчатися мало дітей." - зазначив Олександр Попов.

Нагадаємо, куди йдуть гроші на Хмельниччині за проектом "Нової української школи".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook