На Хмельниччині майже половина лісів комунальної власності є недоглянутими

Щонайменше шість підприємств взагалі не проводять рубки догляду за молодняками
Depo.
25 жовтня 2016 18:22
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині майже половина лісів комунальної власності є недоглянутими
На Хмельниччині майже половина лісів комунальної власності є недоглянутими

Лісокомунальні підприємства області торік провели догляд за лісовими  культурами лише на 54% від площі посадок за останні 5 років, тобто - на 1167 га, повідомляє Depo.Хмельницький.

На сьогоднішній колегії в облдержадміністрації зауважили незадовільну роботу щодо догляду за посадками лісу.

А Городоцьке лісогос­подарське підприємство "Горліс", Деражнянське комунальне підприємство "Флора", Чемеровецьке комунальне підприємство "Агроліс" взагалі доглядали ліс лише на 15-20% своїх площ.

Державні лісогосподарські підприємства догляд за посадками лісу проводять в середньому двічі на рік за кожним гектаром лісових культур.

КП "Віньковецьке лісове господарство", КП "Кра­силівліс", Славутське КП "Ліс", Старосинявське КП "Діброва", КП "Теофі­польлісовод", Ярмоли­нецьке КП "Агроліс" взагалі не проводять рубки догляду за молодняками.

"Відтворення та формування лісів у лісах лісокомунальних підприємств ведеться незадовільно, внаслідок чого ліси деградують, а їхній склад та якість погіршуються. Протя­гом останніх років лісокомунальними підприємствами області не проводяться біологічні та хімічні заходи по захисту лісу від шкідників та хвороб," – константують посадовці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт