ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині майже 800 АТО-шників шукають роботу

Це офіційна цифра, яку озвучують в обласному Центрі зайнятості
Depo.
15 березня 2016 18:21
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині майже 800 АТО-шників шукають роботу
На Хмельниччині майже 800 АТО-шників шукають роботу

Демобілізовані військовослужбовці Хмельниччини продовжують шукати роботу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

За перші два місяці року прецевлаштувалися через цетри зайнятості лише 54 військовослужбовці. Це майже 7% від усіх потребуючих.

Наразі на обліку перебуває 779 демобілізованих військовових, які брали участь в АТО. Їм надано статус безробітного та призначено виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття.

“За сприяння центрів зайнятості було працевлаштовано - 54 особи, в тому числі започаткували власну справу – 25 осіб; брали участь в громадських та тимчасових роботах - 16; проходять професійне навчання – 59," – кажуть у відділі організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості повідомляють у службі зайнятості.

На сьогодні на обліку перебувають демобілізовані військовослужбовці, які до участі в АТО працювали за такими професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій транспортних засобів, слюсар-ремонтник, експедитор, механік, охоронник, технік-електрик, технік-проектувальник, муляр, кранівник, монтажник зв’язку) тощо.

Нагадаємо, у січні 2016 року Хмельницькою обласною службою зайнятості працевлаштовано 29 учасників антитерористичної операції, а на обліку зі статусом зареєстрованого безробітного перебувало 729 учасників АТО.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та