На Хмельниччині мати недогледіла, і дитина захворіла на сухоти

У Волочиському районі засуджено матір, через недогляд якої малюк заразився туберкульозом
Depo.
11 липня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині мати недогледіла, і дитина захворіла на сухоти
На Хмельниччині мати недогледіла, і дитина захворіла на сухоти

У неблагополучній сім’ї одного з сіл Волочиського району 18-річна мати нехтувала турботою про двох своїх малолітніх дітей, незважаючи на постійні попередження з боку соціальних служб, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, старший півторарічний хлопчик отримав перелом руки, неодноразово перебував на стаціонарному лікуванні з гострим бронхітом та ГРВІ.

"Також, дитина мала тісний контакт з хворою на туберкульоз бабусею, що призвело до захворювання малолітнього туберкульозом первинним. За вказаним фактом місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за статті 166 КК України, слідство в якому здійснював територіальний відділ поліції. Днями районний суд розглянув зазначене кримінальне провадження і визнав горе-матір винуватою у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. Вироком суду її засуджено до 2 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік", - йдеться у повідомленні обласної прокуратури.

Молода матір щиро розкаялась у вчиненому, наразі належно дбає про обох дітей та умови їх проживання: потерпілий хлопчик ще перебуває на лікуванні та стан його здоров’я покращується. Крім того, бабуся тепер мешкає окремо від цієї сім’ї.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький