ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині людей змушують сплачувати неіснуючі борги за газ

З середини липня ПАТ "Хмельницькгаз" запровадить нову форму розрахункових бланків. Тим часом вже у червні деякі краяни отримали повідомлення з інформацією про борги за спожитий газ, яких насправді у них немає
Depo.
8 липня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині людей змушують сплачувати неіснуючі борги за газ
На Хмельниччині людей змушують сплачувати неіснуючі борги за газ

Про це із посиланням на ХОДТРК "Поділля - Центр" повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Деякі хмельничани наприкінці червня мали привід для здивування. Все через рахунки від ПАТ "Хмельницькгаз".

Люди обурені - показники, зазначені у повідомленнях від підприємства, не мають нічого спільного із показниками домашніх лічильників. Навіть більше - згідно цих показників споживачі мусять сплатити чималий борг.

У "Хмельницькгазі" заспокоїли, мовляв, нічого страшного не сталося, просто збій у системі. Натомість кивають на недобросовісних споживачів, котрі або не сплачують за спожитий газ, або ж зазначають у платіжці прогнозований, а не реальний обсяг газу.

"Великі цифри у платіжках з'являються також через зміну тарифів, - коментує заступник голови правління ПАТ "Хмельницькгаз" Віталій Рейда. - Якщо споживач сплачує за послуги нерегулярно, на нього може чекати неприємний сюрприз, оскільки сплатити доведеться усемеро більше".

Газівники наголошують, що з середини липня за газ можна буде платити за допомогою нових бланків. Квитанція складатиметься з двох частин. Одна залишається у споживача, інша ж, із внесеними даними, направляється підприємству - постачальнику.

Платити можна і за допомогою звичайних розрахункових книжок, головне, аби все було чесно - кажуть у "Хмельницькгазі". Тим часом у споживачів також є побажання до газівників: ставитися до людей як до людей, а до своїх обов'язків - більш сумлінно.

Більше про ситуацію із розрахунками за газ на Хмельниччині можна дізнатися на khm.depo.ua