На Хмельниччині левову частку імпорту складають товари з ЄС

З почтаку року область закупила 155 тисяч тон товарів
Depo.
15 липня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині левову частку імпорту складають товари з ЄС
На Хмельниччині левову частку імпорту складають товари з ЄС

За шість місяців 2016 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 5,3 тисячі імпортних митних декларацій, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ДФС області, вартість імпортованих товарів становить 3,9 мільярда гривень.

Вагові характеристики закордонної продукції склали 155 тисяч тонн, що майже вдвічі більше проти минулорічного показника.

У топ-п'ятірку найбільших імпортерів увійшли Польща, Швейцарія, Німеччина, Нідерланди, та Великобританія.

Представники підприємницької спільноти нашої області найчастіше купляли у поляків кам‘яне вугілля, запасні частини до автомобілів, підшипники; автобуси; прокат плоский з легованої сталі. З Швейцарії механізми для збирання сільськогосподарських культур; обладнання для переробки сільгосппродукції, дріт алюмінієвий та санітарно-технічні вироби.

У німецьких партнерів було придбано промислове обладнання, сільгоспмашини, частини комплектного технологічного обладнання комплексу з кондиціювання насіння. До основного переліку голландських товарів увійшов синтетичний лінійний поліетилен, полімери пропілену у первинних формах, запасні деталі для автомобілів і трактори. Бізнес Великобританії імпортував на Поділля гербіциди, цинк металевий необроблений, оливу моторну, полімери та біопрепарати.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький