ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині ледь не вкрали 4,5 мільйони, ще й у збиток дітям

В області ОТГ прийняли рішення закупитись для ремонту гімназії

Depo.
11 липня 2018 17:28
ФОТО: depo.ua

Прокуратура попередила незаконне витрачання грошей на суму 4,4 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Вивчення стану законності виявили порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель робіт з ремонту приміщення гімназії у Полонному.

Встановили, що наприкінці 2017 року тендерний комітет відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міськради ОТГ прийняв рішення про намір укласти договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти.

У тендерній визначено окремі вимоги щодо проведення оздоблювальних робіт, однією з яких стало утеплення фасадів навчального закладу мінеральними плитами.

"Одним з учасників процедури закупівлі запропонував використовувати для цього інший матеріал - піно полістирольні плити, застосування яких для фасадної теплоізоляції навчальних закладів може завдати шкоди здоров'ю дітей та заборонено законодавством, - розповідають в прокуратурі. - Незважаючи на очевидні факти невідповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації, обрали саме його та уклали договір на суму понад 7,2 млн грн."

Місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання рішення тендерного комітету за результатами відкритих торгів та договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти недійсними.

Під час судового розгляду позову у господарському суді Хмельницької області відповідачами договірні відносини припинено у добровільному порядку.

Завдяки втручанню прокуратури попереджено незаконні витрати бюджетних коштів на суму 4,4 млн грн.

Нагадаймо, на Хмельниччині здійснили чергову оборудку на харчуванні дітей.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook