На Хмельниччині ледь не вкрали 4,5 мільйони, ще й у збиток дітям

В області ОТГ прийняли рішення закупитись для ремонту гімназії

Прокуратура попередила незаконне витрачання грошей на суму 4,4 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Вивчення стану законності виявили порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель робіт з ремонту приміщення гімназії у Полонному.

Встановили, що наприкінці 2017 року тендерний комітет відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міськради ОТГ прийняв рішення про намір укласти договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти.

У тендерній визначено окремі вимоги щодо проведення оздоблювальних робіт, однією з яких стало утеплення фасадів навчального закладу мінеральними плитами.

"Одним з учасників процедури закупівлі запропонував використовувати для цього інший матеріал - піно полістирольні плити, застосування яких для фасадної теплоізоляції навчальних закладів може завдати шкоди здоров'ю дітей та заборонено законодавством, - розповідають в прокуратурі. - Незважаючи на очевидні факти невідповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації, обрали саме його та уклали договір на суму понад 7,2 млн грн."

Місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання рішення тендерного комітету за результатами відкритих торгів та договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти недійсними.

Під час судового розгляду позову у господарському суді Хмельницької області відповідачами договірні відносини припинено у добровільному порядку.

Завдяки втручанню прокуратури попереджено незаконні витрати бюджетних коштів на суму 4,4 млн грн.

Нагадаймо, на Хмельниччині здійснили чергову оборудку на харчуванні дітей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький