На Хмельниччині кожна третя кримінальна справа в бюджетній сфері закрита

За останні 7 місяців правоохоронці розслідували більше півсотні кримінальних бюджетних махінацій
Depo.
23 червня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині кожна третя кримінальна справа в бюджетній сфері закрита
На Хмельниччині кожна третя кримінальна справа в бюджетній сфері закрита

Слідчі ГУ НП в області провели досудові розслідування по 164 кримінальних правопорушеннях у бюджетній сфері, повідомляє Depo.Хмельницький.

41 справа направлена до суду з обвинувальним актом, угодами про примирення чи визнання винуватості, 58 – закрито на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України у зв’язку з відсутністю складу злочину та у 65 правопорушеннях досудове розслідування триває.

Також, спільно з працівниками Державної фінансової інспекції провели 11 позапланових ревізій та 11 перевірок у якості залучених спеціалістів, за результатами яких прийнято процесуальні рішення у кримінальних провадженнях.

Чи не всі справи вимагають тривалого розслідування. Багато часу займає проведення судових економічних експертиз за результатами проведення ревізій та перевірок фінансової інспекції, так як для направлення кримінального провадження до суду необхідно експертним шляхом підтвердити суму спричинених збитків, як це вимагає ч. 6 ст. 242 Кримінального процесуального кодексу України.

Загалом у закінчених до суду кримінальних провадженнях забезпечено відшкодування більше 4,5 мільйонів гривень, тобто 90% від спричинених збитків.

У поліції кажуть, що одним із негативних чинників у взаємодії вказаних підрозділів є відмова у проведенні контрольних заходів інспекцією за зверненнями поліції.

У фінансовій інспекції ж мотивують таку ситуацію завантаженістю працівників при проведенні ревізій за централізованими дорученнями Держфінінспекції України та обмеженою кількістю практичних працівників.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та