UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині копи затримали прикарпатця, що викрав на Київщині елітне авто

Елітну "Тойоту" житель Івано-Франківщини викрав у Ірпіні, а "попався" копам на Хмельниччині. До тогож, чоловік вже з позаминулого року перебуває  у розшуку на Тернопільщині

На Хмельниччині копи затримали прикарпат…

У Нетішині поліцейські затримали уродженця Івано-Франківщини, який підозрюється у викраденні елітного позашляховика Toyota в Ірпіні, передає Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУНП в області.

Працівники сектору реагування патрульної поліції Нетішинського відділення поліції працювали над розкриттям злочину, вчиненого у приватному секторі міста. Їхню увагу привернув незнайомець, який поводився дивно, а у відповідь на запитання про напрямок свого руху назвав неіснуючу адресу.

Документів, які б могли підтвердити його особу, чоловік не надав, тому правоохоронці зв'язалися з колегами з сусідньої області, мешканцем якої він назвався. Останні, в свою чергу, швидко з'ясували, що чоловік з такими даними перебуває у себе вдома, а коли подивилися на фото підозрілого незнайомця, то одразу впізнали у ньому фігуранта багатьох кримінальних проваджень, котрі раніше розслідували.

Патрульні затримали підозрілого чоловіка для з'ясування його особи. Під час поверхневого огляду у нього знайшли чимало цікавих речей: викрутку, гайковий ключ, рукавички та ключі від елітного автомобіля. "Тойота" вартістю у кілька тисяч євро стояла за рогом з увімкненими габаритами.

Правоохоронці за номерними знаками швидко встановили особу власника, мешканця Львова, та зв'язалися з ним. Але чоловік запевнив, що його машина стоїть у дворі. Таким чином, з'ясувалося, що номери на автівці - підроблені. Більш детальна перевірка транспортного засобу дала можливість встановити, що його викрали в ніч з 30 на 31 грудня 2017 року в Ірпіні Київської області.

Згодом з'ясувалося, що чоловік раніше неодноразово судимий за вчинення крадіжок та розбійного нападу, а з 2016 року перебуває у розшуку на Тернопільщині.

Нагадаємо, авто, що викрали на Хмельниччині, "випливло" у столиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme