UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині комплектують бригаду тероборони

Бригада виконуватиме завдання пов'язані з охороною і обороною стратегічних державних об'єктів, з протидиверсійною діяльністю, може використовуватися для прикриття державного кордону

У Хмельницькій області комплектують бригаду територіальної оборони, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Це потужний організм, який підпорядковуватиметься оборонному відомству, голові Хмельницької ОДА та мені, як начальнику штабу зони територіальної оборони. Бригада розміщуватиметься у 6 населених пунктах області. Це міста, де є військові частини ЗСУ, відповідна матеріально-технічна, тилова база і полігони для відпрацювання планових заходів з бойової підготовки підрозділів, - повідомив військовий комісар обласного військового комісаріату," - розповів на брифінгу військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

Бригада виконуватиме завдання виключно ті, які пов'язані з охороною і обороною стратегічних державних об'єктів, з протидиверсійною діяльністю, може використовуватися для прикриття державного кордону України.

Полковник Сергій Присяжнюк також зазначив, що у бригаді служитиме більше 2000 особового складу. Вона формується переважно із людей віком від 41 до 50 років. Усі місця розгортання управління та підрозділів бригади визначені, вирішені питання з усіма видами забезпечення. У питаннях формування бригади є чітке розуміння і підтримка обласної держадміністрації, районних держадміністрацій усіх міських голів, де дислокуватимуться підрозділи.

"Управління бригади і командний склад батальйонів вже сформовані. Усі офіцери від командира батальйону і вище - люди з бойовим досвідом служби в районі проведення АТО/ООС, мають необхідну військову освіту," - підкреслив офіцер.

Нагадаємо, до кінця наступного року військкомати Хмельниччини запрацюють у форматі "прозорих" офісів і будуть реформовані у територіальні Центри комплектування та соціальної підтримки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook