ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині і податківці роблять "ямковий ремонт"

У результаті активної протидії тіньовій економіці цьогоріч ліквідовано 6 "податкових ям"
Depo.
18 серпня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині і податківці роблять "ямковий ремонт"
На Хмельниччині і податківці роблять "ямковий ремонт"

Податківці сформували майже 9 мільйонів гривень схемного податкового кредиту легальним суб'єктам господарювання, які зареєстровані у різних регіонах, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланнням на прес-службу відомства.

Окрім того, 29 суб'єктів господарювання області скористалися можливостями "податкових ям" з інших регіонів та безпідставно завищили податковий кредит. За рахунок проведеної контрольно-перевірочної роботи несумлінним платникам податків донараховано майже 40 мільйонів гривень.

Водночас 19 суб'єктів господарювання скористалися правом самостійної відмови від співпраці з несумлінними платниками податків та подали уточнюючі розрахунки на відмову від використання фіктивного податкового кредиту на суму 12,8 мільйона гривень.

"Активна протидія функціонуванню механізму тінізації економіки та руйнуванню створюваного ними схемного податкового кредиту дає можливість сумлінним платникам податків безперешкодно вести бізнес та отримувати прибутки. Як наслідок, це позначається на системному виконанні індикативних показників доходу державного бюджету, який отримав 1034,2  мільйона гривень податкових платежів. Понад планові показники державний бюджет  отримав 90,5 мільйона гривень", - зазначає  начальник координаційно-моніторингового управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Лариса Лапінська.

Загалом приріст надходжень до минулого року - 226,9 мільйона гривень.

Про платників податків і тих, хто від них ухиляється, дізнавайтеся більше на khm.depo.ua.