На Хмельниччині готові до надзвичайних ситуацій
В області створили спеціальні аварійні бригади, які готові працювати в цілодобовому режимі
- Хмельницький
-
14 листопада 2018 13:13

Про це йшлося в облдержадміністрації на засіданні обласного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, повідомляє Depo.Хмельницький.
З метою своєчасного усунення аварій, які виникають під час проходження опалювального сезону, на підприємствах житлово-комунального господарства області функціонує 123 аварійних бригади з особовим складом 632 чоловік, а також 294 одиниці спеціалізованої техніки. Бригади укомплектовані першочерговими матеріалами, які необхідні для усунення аварії, спецодягом і робочим інструментом.
На період ускладнення обстановки в області додатково створено 147 бригад з особовим складом 668 чол. та 324 од. спеціалізованої техніки.
У всіх містах обласного значення при міськвиконкомах, на об'єктах водопостачання та водовідведення у районах центрах функціонують цілодобові диспетчерські служби, а також на кожному підприємстві.
У випадках погіршення погодних умов та обстановки на дорогах області місцеві штаби працюватимуть в цілодобовому режимі.
Нагадаємо, в області починаться погіршення погодніх умов.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків