На Хмельниччині гасили пожежу на хлібоприймальному підприємстві - умовну

Тренувальні навчання провели рятувальники в Волочиському районі
Depo.
2 серпня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині гасили пожежу на хлібоприймальному підприємстві - умовну
На Хмельниччині гасили пожежу на хлібоприймальному підприємстві - умовну

Рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі на хлібоприймальному підприємстві, повідомляє Depo.Хмельницький.

На ВП "Війтовецький елеватор" ТОВ "Волочиськ-Агро" рятувальники разом з оперативними службами району та місцевими бригадами провели пожежно-тактичне навчання.

На Хмельниччині гасили пожежу на хлібоприймальному підприємстві - умовну - фото 1

"За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки з подальшим горінням в силосі сушарки сталося загоряння зерна з шнеками, що пересувають зерно. Виникла загроза поширення вогню вентиляційними шахтами до складів, - розповідають в прес-службі ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. - Площа горіння склала 60 кв.м та охопила сушарку цілком. Першими до ліквідації аварії приступили члени добровільної пожежної дружини підприємства."

На Хмельниччині гасили пожежу на хлібоприймальному підприємстві - умовну - фото 2

Відтак, оповістили працюючий персонал про пожежу, відключили об’єкт від газо- та електропостачання, та приступили до гасіння.

На місце події прибули три відділення 26-го державного пожежно-рятувального поста смт.Війтівці та 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Волочиськ, працівники електромереж, ПАТ "Хмельницькгаз", поліція та служба екстреної медичної допомоги.

На Хмельниччині гасили пожежу на хлібоприймальному підприємстві - умовну - фото 3

В службі кажуть - тренування пройшли успішно, підрозділи ДСНС та оперативні служби виконали поставлене завдання і довели свою готовність діяти за призначенням.

На Хмельниччині гасили пожежу на хлібоприймальному підприємстві - умовну - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та