На Хмельниччині фермер незаконного користується землями виправної колонії

Шепетівська місцева прокуратура вимагає припинення неправомірного використання майна та землі пенітенціарної служби вартістю понад мільйон гривень

На Хмельниччині прокуратурою виявлено факт неправомірного використання нерухомого майна та землі, наданих державою у користування одній з виправних колоній управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Встановлено, що між виправною колонією та одним із товариств укладено договір підряду, зміст якого суперечить нормам чинного законодавства та по своїй суті є договором оренди.

Відповідно до правочину в користування суб'єкта господарювання для ведення підсобного господарства та вирощування тваринницької продукції передано господарські приміщення та земельну ділянку державної форми власності загальною вартістю понад мільйон гривень.

Під виглядом вказаної угоди насправді приховано оренду майна та землі, призначених виключно для забезпечення виконання завдань колонії.

В порушення вимог законодавства майно державної форми власності фактично використовується приватним суб'єктом господарювання для здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку.

Прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір підряду недійсним та звільнити об'єкти нерухомості. Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький