На Хмельниччині фермер користувався 20 га землі на дурничку

Понад 38 тисяч грн стягнув суд аграрія за користування землею без правовстановлюючих документів

Полонський районний суд стягнув з місцевого фермера 38674,23 грн збитків, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Апеляційного суду області.

Згідно з вердиктом Феміди, ще в 2009 році райдержадміністрація розпорядилася передати чоловіку в оренду ділянку площею 20 га для ведення фермерського господарства. Далі він повинен був підписати договір оренди, проте цього не зробив, хоча ділянку використовував для вирощування сої. За два роки і 9 місяців такого користування міська рада нарахувала йому збитки. Чоловік добровільно їх не сплатив, тому прокурор мусив звернутись до суду.

"З огляду на встановлені обставини та правові положення суд приходить до висновку, що Рада набула право на відшкодування спричинених збитків у формі неодержаного доходу (упущеної вигоди) від орендної плати, а тому з відповідача на користь позивача підлягає стягненню сума збитків у розмірі позовних вимог", - зазначено в судовому рішенні.

Нагадаємо, а нещодавно прокуратура Хмельниччини повернула більше 100 гектарів землі аграрному ліцею.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд