На Хмельниччині "ефірний" пиріг дістався здебільшого Лабазюку та Герезі

У конкурсі аналогових телечастот "33 канал" поступився "Ексклюзиву". На ринок зайшов "канал Гереги"

Depo.
17 листопада 2017 21:23
ФОТО: depo.ua

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на 21 аналогову телевізійну частоту у восьми областях України, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Детектор медіа".

На конкурс було виставлено 10 частот з вільними відрізками мовлення у Хмельницькій області.

Найбільше заявок на них - дев'ять - подало ТОВ "Про медіа групп" з Городка - телеканал "1 Подільський". Це - новий проект, створений під конкурс, і компанія програла конкурентам, які вже здійснювали до цього мовлення. "1 Подільський" виборов тільки дві частоти, де він був єдиним претендентом: у Полонному і Теофіполі.

ТОВ "Про медіа групп" зарестровано у вересні 2015 року, єдиним засновником і директором записаний хмельничанин Руслан Котелба, що працює заступником директора з правових питань гіпермаркету "ЕпіцентрК" у Хмельницькому. За юридичною адресою городоцької медійної компанії у Городку зареєстроване й ТОВ "Агрохолдинг 2012", яке належить подружжю Герег.

Найбільше частот на Хмельниччині - усі шість, на які претендувало - виграло ТОВ "Продюсерський центр "Ексклюзив" з Хмельницького, що належить нардепу Сергію Лабазюку. Транслюватиметься канал тепер у Хмельницькому, Волочиську, Городоку, Деражні, Славуті та Шепетівці.

40 ТВК у Дунаївцях з обсягом мовлення 4 години на добу дісталося ТОВ "ТРК "ФНБ".

А 64 ТВК у Хмельницькому з обсягом мовлення 2 години дісталася "Муніципальній ТРК "Місто", яка була єдиним претендентом.

Без частот на Хмельниччині залишився хмельницький "33 канал" (ПП "Медіа холдинг", який претендував на частоти в Хмельницькому та Славуті. Цей канал є частиною ДП "Дитяче телевізійне агентство", яке володіє ліцензіями 33 каналу на кілька годин аналогового мовлення і цифрове ефірне мовлення в регіональному мультиплексі МХ-5 "Зеонбуду" в Хмельницькій області. Але в цьому конкурсі 33 канал програв "Ексклюзиву".

Нагадаємо, у липні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення затвердила оголосила конкурс на мовлення з використанням 22 вільних телеканалів в аналоговому форматі у 8 областях України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері