На Хмельниччині два рибалки-браконьєри отримали судовий вирок

Чоловіки з Білогірщини тепер перебуватимуть на іспитовому терміні, до того ж, сплатять і штраф

Ізяславський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченими у незаконному зайнятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду, а одного з них, раніше судимого, ще у незаконному проникненні у житло особи, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Апеляційного суду області.

За умовами угоди чоловіки повністю визнали свою вину в інкримінованих злочинах та погодилися на обумовлене покарання.

Як встановив суд, у травні цього року двоє жителів Білогірщини рибалили на р. Горинь. Утім, знаряддя для цього обрали незаконне - сітку, виготовлену кустарним способом. Такою риболовлею чоловіки завдали державі понад 4,5 тис. грн шкоди.

Один з обвинувачених на початку червня ще й став непроханим гостем мешканця с. Варивідки Білогірського району, проникнувши в його будинок через зняту віконну раму.

Чоловіку, обвинуваченому за двома статтями Кримінального кодексу, як і прописано в угоді про визнання винуватості, суд призначив остаточне покарання у виді 2 років 6 місяців обмеження волі, звільнивши від його відбування з 2-річним іспитовим строком, його спільнику по незаконній риболовлі - присудив 2 роки обмеження волі і також звільнив від відбування покарання на 1 рік.

Крім того, обвинувачені спільно мають відшкодувати завдану державі шкоду - 4505 грн.

Нагадаємо, днями правоохоронці заскочили браконьєрів із чималим уловом на Дністрі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд