UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Хмельниччині дослідили прилеглі до АЕС водойми

Кількість водоростей, що впливає на якість води - зменьшилась

На Хмельниччині дослідили прилеглі до АЕ…

Якість води залежить і від кількості водоростей, які заселяють водосховище: наразі менша, ніж було у минулих роках, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служи АЕС.

Уже майже 20 років триває співпраця між Хмельницькою АЕС та Інститутом гідробіології Національної академії наук України.

Група науковців-біологів під керівництвом доктора біологічних наук, професора Олександра Протасова проводила дослідження штучних та природних водойм, розташованих на території санітарно-захисної зони ХАЕС.

За допомогою фахівців Інституту рибного господарства НАН України розробили "Режим рибогосподарської експлуатації ставка-охолоджувача Хмельницької АЕС". Кожен вид риб у водосховищі виконує суто свої функції. Білий амур добре поїдає водяну рослинність, яка може створити небажані проблеми під час експлуатації діючих енергоблоків, а товстолоб добре фільтрує воду.

Торік у рамках співпраці із Інститутом гідробіології Національної академії наук України дослідили зміни складу популяцій та угруповань гідробіонтів у ставку-охолоджувачі ХАЕС, також проведені дослідження щодо виявлення нових видів, які можуть бути потенційною загрозою створення біологічних перешкод. Проведели гідробіологічні дослідження на річках Горинь, Гнилий Ріг та кар'єрі "Чиста вода".

Нагадаєм, на другому енергоблоці ХАЕС розпочинається ремонт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme