ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині дитина врятувала малюка

У Кам'янці-Подільському семирічна дівчинка не розгубилась, побачивши, як дворічний малюк падає в каналізаційний колектор
Depo.
8 серпня 2015 11:21
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині дитина врятувала малюка
На Хмельниччині дитина врятувала малюка

Подія сталась в одному з дворів Кам'янця-Подільського, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Ключ".

Вероніка гралась у дворі неподалік отвору зливової каналізації, яку мешканці самі прикрили дошками, щоб ніхто не провалився.

Дошки під впливом часу прогнили. І ось дівчинка побачила, що на них забіг маленький хлопчик і вже починає провалюватися. Дічинка миттю опинилась біля дитини і схопила його за руку. Та маленька героїня не в змозі була довго втримувати хлопча і відчайдушно почала кликати на допомогу. Люди, що відпочивали у дворі, прибігли на допомогу.

Коли сусідка схопила Вероніку за одяг, дівчинка з малюком уже падала в розкриту пащу прірви. Глибина ями в понад 2 метри і гострі предмети, які стирчали там, навряд чи залишили будь-кого живими. Маленька дівчинка не розгубилася й, ризикуючи власним життям, врятувала малого.

Дівчинка отримала серйозний стрес і нині боїться навіть виходити на вулицю. Того дня вона до останнього трималася мужньо, а вже коли сусідка витягнула обох дітлахів і бабуся повела Вероніку додому, зробивши кілька кроків, дівчинка впала в істерику, напевне, наслідок шоку.

Наступного дня дві ями, які були біля тамтешніх будинків, заварили решіткою, але на Індустріальній залишилося ще аж п'ять відкритих люків.

Більше про маленьких героїв читатй на khm.depo.ua