На Хмельниччині директор геріатричного пансіонату заробляла на утриманні фіктивних пацієнтів

Жінка вигадала схему, за якою упродовж двох років вправно дурила державу, отримуючи гроші на неіснуючих пацієнтів пансіонату

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту жінці, яка підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення), передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу суду.

Жінка підозрюється в тому, що з лютого 2011 року по березень 2013 року на посаді тимчасово виконуючого обов'язки директора будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, як службова особа використовуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, зловживаючи своїм службовим положенням та наданими їй повноваженнями, всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів, достовірно знаючи порядок та умови прийняття, утримання і відрахування з будинку-інтернату громадян похилого віку та інвалідів, діючи умисно, протягом 2011-2013 років створила умови щодо фіктивного зарахування до будинку-інтернату громадян, які постійно чи тимчасово проживають на території сіл Волочиського району і в більшості є особами без постійного місця проживання, на повне державне утримання, а також щодо зарахування громадян вказаної категорії на повне державне забезпечення без належних документів та правових підстав з метою подальшого заволодіння коштами, які виділялися з бюджету на їх утримання, заволоділа бюджетними коштами на загальну суму понад 120 000 гривень, якими розпорядилася у власних цілях.

Санкція ч. 2 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Суд відправив "бізнесвумен" під домашній арешт, який полягає у забороні залишати своє місце проживання в період часу з 23:00 по 06:00.

Нагадаємо, суд обрав міру запобіжного заходу для чиновників, що попалися на хабарі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд