ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині ділянку для сільгоспробіт орендував 7-літній хлопчик

Прокуратура з другої спроби повернула ще й ряд інших земель громаді
Depo.
16 березня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині ділянку для сільгоспробіт орендував 7-літній хлопчик
На Хмельниччині ділянку для сільгоспробіт орендував 7-літній хлопчик

Прокуратура довела незаконність надання у власність земель резервного фонду на Ярмолинеччині вартістю понад третину мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт відомства.

5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 10 га, які незаконно передані у власність громадян із земель резервного фонду Баламутівської та Вербецько-Мурованої сільських рад Ярмолинецького району підлягають поверненню державі.

За законодавством ці земельні ділянки мають спеціальний статус і надаються лише тим особам, які задіяні у соціальній сфері на селі або переїхали до нього для постійного проживання.

Проте, Ярмолинецькою РДА вони протиправно передано жителям інших населених пунктів, у тому числі 7-річному хмельничанину для ведення особистого селянського господарства.

"За таких обставин прокуратура звернулася до Ярмолинецького районного суду з позовами про скасування незаконних розпоряджень, наказів та державних актів про право власності на землю. Однак, в грудні минулого року суд безпідставно відмовив у задоволенні позовних вимог. За результатами розгляду апеляційних скарг прокуратури області рішення районного суду скасовані та постановлені нові, яким повністю задоволено позови прокуратури," – йдеться на сайті.

Отже, вдалось відстояти в суді інтереси держави та громад сіл Баламутівка і Вербка-Мурована.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та