ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині цьогоріч роботодавці через центри зайнятості укомплектували третину вакансій

Більше 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії

Depo.
13 березня 2018 19:36
ФОТО: depo.ua

З початку року 1743 роботодавця поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, передає Depo.Хмельницький за даними обласної служби зайнятості.

У базі даних налічувалось 5,8 тис. вакансій. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 34% вакансій вже укомплектували. Більше 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії.

"Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій - підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші," - розповідають в ОЦЗ.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила 2,1 тис. осіб, в тому числі 956 зареєстрованих безробітних. Крім того, 870 - залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Серед безробітних 46,3% - жінки, 31,3% - молодь віком до 35 років, майже кожен третій належить до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 56,6% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 12,6 тис.осіб.

Станом на початок березня актуальними були 2,4 тис. вакансій, на одну вакансію претендувало 6 безробітних.

Нагадаємо, кількість офіційно зареєстрованих безробітних в області за рік скоротилася на чверть.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook