На Хмельниччині цивільний захист відповідає вимогам, - оцінили в ДСНС

В області завершилась комплексна перевірка реалізації стану державної політики у сфері цивільного захисту

Завершила роботу комісія ДСНС з комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення області, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби надзвичайників.

Результати інспектування обговорили під час підсумкового засідання, яке відбулось у приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням заступника Голови комісії ДСНС України Тараса Поліщука.

Упродовж 10 днів фахівці ДСНС працювали у містах Хмельницький та Нетішин, а також у Хмельницькому, Славутському, Волочиському та Дунаєвецькому районах області. Робота комісії зосередилася на перевірці готовності територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також спеціалізованих служб цивільного захисту до реагування на різного роду надзвичайні ситуації. Також ретельно проінспектували діяльність Головного управління та районних підрозділів ДСНС України у Хмельницькій області.

Загальна оцінка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту у Хмельницькій області оцінюється як "відповідає вимогам".

В підсумку комісія ДСНС відзначила високу підготовку усіх екстрених служб, їхню злагодженість та організацію роботи щодо ліквідації ймовірної надзвичайної ситуації, а також надала рекомендації із удосконалення ефективності відповідних дій.

Нагадаємо, рамках комплексної перевірки місцеві ланки територіальної підсистеми єдиної державної підсистеми цивільного захисту відпрацювали практичні ввідні: розлив ртуті; надзвичайну ситуацію на централізованому водогоні; ліквідацію наслідків радіоактивного забруднення; реагування на ймовірну надзвичайну ситуацію місцевого рівня - сказ тварини; захворювання тварин на африканську чуму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ДСНС