ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині чотири політсили першими вийшли на виборчий старт

Кожна по-своєму виголосила наміри та заявила про боротьбу на місцевих виборах
Depo.
7 серпня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині чотири політсили першими вийшли на виборчий старт
На Хмельниччині чотири політсили першими вийшли на виборчий старт

З початком серпня політсили одна за одною почали демонструвати виборчу готовність, повідомляє Depo.Хмельницький.

На Хмельниччині чотири політсили першими вийшли на виборчий старт - фото 1

Ще під завісу липня першою про себе заговорила "Солідарність". "В області є 26 територіальних осередків партії, - заявив керівник Секретаріату Хмельницької територіальної організації партії "Солідарність" Валентин Соколюк. - А головна мета їх діяльності - це сприяння перезавантаженню влади та участь у цьому процесі". Запрацював також один із проектів партії - "СТОП корупція".

На Хмельниччині чотири політсили першими вийшли на виборчий старт - фото 2

Далі проріс "УКРОП". На Хмельниччині його, по-суті, презентував Народний депутат України Віталій Купрій. Він же і заявив уже конкретні цифри, на які розраховують на виборах. "Ми будемо реєструвати осередки скрізь, аж до рівня районів. Проміжні вибори в Чернігові показали підтримку нашої партії на рівні 15 відсотків і десь на такі показними ми будемо орієнтуватися на місцях", - заявив Віталій Купрій.

На Хмельниччині чотири політсили першими вийшли на виборчий старт - фото 3

 "Самопоміч" запропонувала людям самим оцінити кандидатури, які зголосилися представляти цю політсилу в місцевих радах. І оприлюднила списки своїх потенційних кандидатів в облраду, Хмельницьку, Шепетівську і Славутську міськради.

На Хмельниччині чотири політсили першими вийшли на виборчий старт - фото 4

Дуже "скромно" цього разу "Свобода" з'явилася на медійному полі. Оголосила в одній з газет про черговий конкурс вишиванок, а на телебаченні попросила "надавайте свої пропозиції до діяльності "Свободи" - вустами  голови Хмельницької обласної організації Олександра Симчишина.

Новий Закон про вибори, окрім численних глобальних змін, має ще й скорочення терміну агітації. А отже - політична реклама, можна прогнозувати, як і ативність парій буде шаленною.

І її вже задовго до старту кампанії і власне підписання Президентом Закону, розпочали кандидати на крісло мера в Хмельницькому.

За виборчими перегонами слідкуйте на порталі Depo.Хмельницький.