ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині чотири обласних медзаклади отримають фінансову підтримку

Підтримку закладів охорони здоров'я в обласній раді вважають приорітетом

Depo.
14 березня 2018 10:27
ФОТО: depo.ua

Цього року фінансування медицини в області буде у пріоритеті, адже йде реформа галузі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інтерв'ю очільника облради Михайла Загороднього в ефірі TV7.

За його словами значна сума коштів піде на будівництво, реконструкцію, закупівлю обладнання для Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. Кошти - із держбюджету, тобто держфонду регіонального розвитку, та з інших джерел. Сумарно - це близько 30 мільйонів гривень голова облради.

Медицина - пріоритетний напрямок тому коштів на цю галузь направлять чимало. Значні суми отримають онкологічний диспансер, госпіталь ветеранів та Хмельницька обласна лікарня на впорядкування і благоустрій території.

"У минулому році ще виготовили проектно-кошторисну документацію на впорядкування і благоустрій території обласної лікарні, де знаходяться чотири комунальні заклади. Загальна сума на ці роботи - 15 мільйонів гривень. На наступній сесії вже плануємо спрямувати 5 мільйонів. Окрім того на ліки та дорого вартісне обладнання також виділяються кошти," - каже голова облради.

Нагадаємо, на початку березня на сесії облради на медицину Хмельниччини спрямували майже 200 млн грн завдяки уточненню бюджету.

А на попередній колегії голова ОДА Корнійчук повідомив про те, що на Хмельниччині цьогоріч збудують одразу кілька медзакладів.

Окрім того, на сільську медицину Хмельниччина отримає цьогоріч 170,6 млн грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook