ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині через освіту пересварилася Громадська рада

ГР всім розішле перелік рекомендованих петріотичних музичних творів для використання в школах
Depo.
3 серпня 2015 13:01
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині через освіту пересварилася Громадська рада
На Хмельниччині через освіту пересварилася Громадська рада

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сторінку у Фейсбук ГР при облдержадміністрації, на черговому засіданні виник скандал через шкільну освіту.

Комісія з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та туризму, винесла  пропозицію -"З метою активізації роботи з патріотичного виховання учнівської та студентської молоді, враховуючи необхідність популяризації музичних творів українських виконавців, рекомендуємо Департаменту освіти і науки спільно з Управлінням культури, національностей та релігії Хмельницької обласної державної адміністрації розробити та надіслати до вищих, середніх та позашкільних навчальних закладів перелік музичних творів для використання під час урочистих заходів, навчального процесу і дозвілля."

Під час обговорення розгорілася гостра дискусія. ХО ГО "Подільський центр" "Гендерна рада", ХОО ВГО "Жінки Батьківщини", ГО "Хмельницький майдан", були категорично проти такої ідеї.

Після досить гарячого обговорення, деякі голови ГО залишили зібрання, обізвавши комісію з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та туризму - "якась дибільна комісія".

Рішення таки було прийняте . З 36 членів Ради проголосували "ЗА" - лише 22.

Більше про життя краю читайте на Depo.Хмельницький.