ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині "через необережність" розчленували людину

Хмельницька феміда у розчленуванні та закопуванні частин тіла у двох областях побачила лише вбивство з необережності
Depo.
17 липня 2015 17:51
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині "через необережність" розчленували людину
На Хмельниччині "через необережність" розчленували людину

Таке рішення виніс Апеляційний суд Хмельницької області, повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Є".

Раніше двоє суддів Хмельницького міськрайонного суду по черзі повернули прокурору обвинувальний акт за статтею "Вбивство з необережності" у кримінальному провадженні стосовно 44-річного підприємця, який розчленував тіло свого колишнього працівника і закопав рештки на території двох областей. Проте Апеляційним судом рішення обох суддів скасовані. Правова кваліфікація злочину залишилася без змін і злочинця судитимуть за вбивство з необережності.

Встановлено, що загиблий, дізнавшись про інтимні стосунки його дружини із роботодавцем, навідався до останнього. В ході сварки коханець перерізав чоловікові горляну. А щоб замети сліди скоєного, відрізав голову та кисті рук, розчленував тіло і, склавши все у мішки вивіз за межі міста. Частину закопав у полі під Хмельницьким, частину - вивіз на звалище у Вінницьку область.

Згодом убивця зробив на складі ремонт, аби знищити сліди скоєного.

Під тиском доказів душогуб зізнався у вбивстві.

Проте, як виявляється, якщо тіло розчленоване вже після смерті, то це не умисне вбивство, а вбивство з необережності... Так вважають прокурори.

Адвокат же потерпілих ж вважає, що "з цієї справи стирчать вуха корупції, породжені безкарністю і свавіллям прокуратури та слідства".

"Складається враження, що обвинувачення за будь-яких умов намагається допомогти злочинцю уникнути покарання. Адже коли потерпілий нібито сам впав горлом на ніж, як стверджує обвинувачений, він замість того, щоб надати йому першу допомогу, викликати "швидку" або покликати людей, стрибнув йому на спину і притис до підлоги, аж доки той не помер. В сукупності з розчленуванням тіла, знищенням слідів та іншими фактами, це і є кваліфікуючими ознаками злочину, які свідчать про умисел, а не про необережність в діях обвинуваченого", - переконаний правозахисник Олександр Сподаренко.

Більше про резонансні події читайте на khm.depo.ua