На Хмельниччині більше сотні працівників вивели "з тіні"

Більшість з них нелегально працювали в будівництві і сфері послуг
Depo.
28 липня 2016 15:33
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині більше сотні працівників вивели "з тіні"
На Хмельниччині більше сотні працівників вивели "з тіні"

На Хмельниччині додатково зареєстровано більше 100 найманих працівників у будівництві та надання послуг, повідомляє Depo.Хмельницький.

"За наслідками відпрацювання суб’єктів господарювання, які базувалися на проведенні заслуховувань та співбесід, роботодавцями Хмельниччини додатково зареєстровано 115 найманих працівників», - інформують в управлінні податків та зборів ДФС у Хмельницькій області.

Працівники отримали офіційний статус у підприємствах будівельної галузі, а також у малому підприємництві, сфері торгівлі, надання послуг, приватної медицини та ресторанного бізнесу.

Податківці уточняють: "Географія точок легалізації найманої праці охоплює міста Хмельницький та Кам‘янець-Подільський, Славутський, Ізяславський, Красилівський та Старокостянинівський, райони."

Найбільш переконливими аргументами, які вплинули на легалізацію праці, став аналіз ризиків щодо наявних порушень правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку з доходів фізичних осіб, співставлення баз даних з реальними напрацюваннями, а головне розуміння працедавцями того, що робота "в тіні" призводить до цілого ряду правових та соціальних ускладнень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та