На Хмельниччині більше півтори тисячі товарів отримали сертифікати відповідності ЄС

майже сотня підприємств-виробників Хмельниччини активно використовує сертифікати  EUR.1 для преференційної торгівлі з Європою

З початку року Хмельницька митниця ДФС підприємствам-експортерам видала 1747 сертифікатів EUR.1 з перевезення товарів, які відповідають умовам торгівлі з країнами Європейського Союзу. У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на півтисячі одиниць, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі ДФС області.

Загалом майже сотня підприємств-виробників Хмельниччини активно використовує сертифікати EUR.1 для преференційної торгівлі з ЄС. Найчастіше за такими умовами до країн Євросоюзу підприємства області експортували сантехнічні вироби та дерев‘яні меблі для ванних кімнат, сталевий прокат, продукцію агропромсектору.

Як зазначають хмельницькі митники, надання сертифікаційних умов товарам українського походження, які експортуються до країн - членів ЄС, забезпечує дію преференційних ставок ввізного мита.

"Впровадження сучасних електронних стандартів діяльності митниці позитивно позначається на зовнішньоекономічній діяльності представників бізнес-спільноти краю торгівельних зв‘язків із європейськими партнерами. Передусім це робота системи "Єдине вікно", електронізація митних декларацій і загалом запровадження безвізового режиму з європейським країнами. Якщо звернутися до статистики то із цьогорічної суми 4,5 мільярда гривень експортованої виробниками Хмельниччини дві третіх становить європейський сегмент," - підкреслює начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Нагадаємо, бюджет отримав півтора мільярда від Хмельницької митниці за півроку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #дфс