ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині більше 400 бізнесменів торгують із зарубіжними країнами

Лише експортні операції місцевого бізнесу склали 2 мільярди гривень за першу половину поточного року
Depo.
15 липня 2015 08:49
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині більше 400 бізнесменів торгують із зарубіжними країнами
На Хмельниччині більше 400 бізнесменів торгують із зарубіжними країнами

Бізнес-спільнота  Хмельниччини у першому півріччі помітно збільшила свою експортну активність, повідомили Хмельницький.depo.ua в прес-службі ДФС області.

Впродовж 6 місяців поточного року Хмельницька митниця ДФС до державного бюджету України перерахувала 664 мільйони гривень митних платежів.

У січні-червні міжнародні торговельні операції здійснювали 413 суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, це на 1,5 десятка більше, ніж торік.

Майже всі декларації, за винятком 2,6%, подавалися в електронному вигляді. При цьому середній час митного оформлення однієї імпортної декларації -  1 год. 27 хв., а експортної - 1 год. 5 хв.

При цьому, обсяги експортних  операцій склали 224 тисячі тонн на загальну суму майже 2 мільярди гривень, що на 16% більше, ніж торік.

Здебільшого підприємці вивозили за кордон трансформатори, санітарно-технічні вироби; котли сталеві водонагрівні; набори дерев'яних меблів; пакети з поліетилентерефталату; лічильники подачі газу, килимові вироби.

Найбільшими споживачами продукції з Хмельниччини були Польща, Німеччина, Латвія та Ірак.

Більше новин про експортно-імпортні торгові зв'язки бізнесу області та роботу митників дізнавайтеся на сайті khm.depo.ua.