ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині більше 3 тисяч людей мають елітне житло

Податківці розіслали краянам більше 5 тисяч повідомлень-рішень про сплату податку на нерухомість
Depo.
7 липня 2015 15:28
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині більше 3 тисяч людей мають елітне житло
На Хмельниччині більше 3 тисяч людей мають елітне житло

Податківці очікують від податку на елітне житло більше 2 мільйонів гривень, повідомили Хмельницький.depo.ua в прес-службі ДФС області.

Чиновники надіслали чи вручил особисто понад 5 тисяч повідомлень-рішень про сплату податку не нерухомість. Такі листи "щастя"  отримали на початку липня більш як 3,5 тисяч  жителів області.

Тепер всі ці люди, які мають "зайві" квадратні метри, повинні сплатити за них кошти. На сьогодні сумлінні громадяни вже сплатили до місцевих бюджетів більше 100 тисяч гривень такого податку на нерухомість.

"Як свідчить аналітика, найбільше власників елітного житла проживає у містах Хмельницькому та Кам'янці-Подільському, Городоцькому, Дунаєвецькому та Хмельницькому районах. Відповідно, саме місцеві бюджети цих територіальних громад можуть розраховувати на найбільші суми податку на нерухоме майно від громадян," - каже керівник прес-служби Віктор Чиж.

В ДФС уточняють, що сплачувати податок на нерухоме майно зобов'язані не всі фізичні особи. Збір стосується лише того, хто має житло загальною площею більше 120 (це стосується квартир) і 250 квадратних метрів (це щодо будинків), або різними видами  нерухомості загальна площа, яких сумарно перевищує  370 квадратних метрів.

Більше новин про те, як наповнюється місцева казна і роботу ДФС - на khm.depo.ua.