ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині більше 200 млн гривень податківці витягнули з “тіні”

І це притому, що проведено вдвічі менше перевірок, аніж торік
Depo.
19 жовтня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині більше 200 млн гривень податківці витягнули з “тіні”
На Хмельниччині більше 200 млн гривень податківці витягнули з “тіні”

З початку року “спритні” бізнесмени намагалися заховати 212 мільйонів гривень податків, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби фіскальної служби області.

Всього з початку року проведено більше півсотні різноманітних перевірок: 73 планових та 433 позапланових перевірки.

Із узгоджених податкових зобов’язань уже забезпечено надходження до бюджету податків та зборів у сумі 37 мільйонів гривень.

“Руйнування тіньових схем мінімізації сплати податків працює на захист сумлінного бізнесу, який повинен мати прозорі і конкурентні умови для своєї діяльності. - Запевняє керівник ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький і додає: це позначається на системному виконанні індикативних показників доходів державного та місцевого бюджетів, який у цьому році отримав 3 мільярди гривень податкових платежів. Однак фіскальна служба, завдяки наявності сучасного моніторингового механізму сплати податків бачить резерви, які обов‘язково мають бути задіяні.”

Мова йде про ретельний аналіз наявного реєстру податкових накладних, показників звітності і реальної діяльності суб‘єктів господарювання, що дозволить упередити здійснення ризикових експортно-імпортних операцій з високоліквідною продукцією. Поряд з цим у полі зору фахівців ДФС перебуватиме формування податкових платежів з податку на доходи фізичних осіб та податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, де можуть залишатися тіньові плями, які не дозволять забезпечувати ефективну бюджетну політику.

 

 

 

Більше про бізнес та його сумлінність читайте на сайті Depo.Хмельницький.