На Хмельниччині більше 150 гектарів землі перебувають в незаконному користуванні

Прокуратура виявила факт неправомірної передачі великої площі земель комерційній структурі
Depo.
10 листопада 2016 14:37
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині більше 150 гектарів землі перебувають в незаконному користуванні
На Хмельниччині більше 150 гектарів землі перебувають в незаконному користуванні

Чергову земельну оборудку викрили на Хмельниччині, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Мова йде про встановлений факт неправомірної передачі великої площі земель, які перебувають у постійному користуванні Грицівського вищого професійного училища № 38, комерційному суб’єкту. 

"В січні поточного року між вказаним навчальним закладом та фізичною особою-підприємцем було укладено договір про спільний обробіток землі. Відповідно до умов договору, навчальний заклад передає суб’єкту підприємницької діяльності належну йому земельну ділянку площею майже 154 гектари для вирощування сільськогосподарської продукції з метою подальшого отримання прибутку. Встановлено, що вказаний договір уклали з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі", - повідомили правоохоронці.

Крім того, оскільки навчальний заклад є постійним користувачем земельної ділянки,  він не має права укладати будь-які договори стосовно цієї землі з третіми особами.

Тому, Шепетівська місцева прокуратура звернулася у суд з позовними вимогами до Грицівського вищого професійного училища № 38, а також до зазначеного підприємця щодо визнання недійсним договору про спільний обробіток землі, вартість якої перевищує 7 мільйонів гривень, а також щодо звільнення ним займаної земельної ділянки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт