ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині АТОшникам не дали землю через корів

На Віньковеччині депутати сільради не виділили чотирьом бійцям землю, бо на ній випасається худоба
Depo.
24 вересня 2015 10:22
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині АТОшникам не дали землю через корів
На Хмельниччині АТОшникам не дали землю через корів

Як передає Depo.Хмельницький із посиланням на ХОДТРК "Поділля-Центр", в селі Осламово, що на Віньковеччині, депутати сільської ради не проголосували за виділення земельних ділянок для чотирьох місцевих бійців АТО, бо, як виявилося, на землі, яку запланували для військових, випасають череди.

Батьки бійців обурені. Як розповів батько одного із "атовців" пан Олександр, його син та його троє побратимів, які зараз воюють на сході, вже мали отримати обіцяні державою наділи. Але на минулій сесії сільської ради зчинився скандал: виявилося, що на землі, яку вирішили надати воякам, випасається сільська череда. Депутати так і не змогли поділити гектари між людьми та худобою.

"Ми довго добивалися виділення цієї землі. Тепер нам не хочуть її давати, мовляв: там люди череду пасуть. Але ж нашим дітям земля має бути за законом", - говорить місцева мешканка села, мати бійця АТО пані Тетяна.

Батьки бійців не планують здаватися.

Дивуються, як можна прирівнювати худобу і хлопців, які захищають Україну.

Водночас осламівський сільський голова Ігор Іващук запевнив, що в найближчий час питання щодо виділення землі бійцям АТО буде закрите. За його словами, із селянами вдалося домовитися: 6 гектарів залишать під пасовисько, а 10 гектарів кращої землі нададуть захисникам Вітчизни уже на наступній сесії.

Ми слідкуватимемо за розвитком подій і про результати обов'язково повідомимо на Depo.Хмельницький.

Більше про дотримання прав бійців АТО - на khm.depo.ua