На Хмельниччині активізувалися нардепи

Їх значно частіше бачили на своїх округах виборці
Depo.
27 липня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині активізувалися нардепи
На Хмельниччині активізувалися нардепи

У червні нардепи-мажоритарники за спостереженням ГМ ОПОРИ активніше працювали на округах, повідомляє Depo.Хмельницький.  

В полі зору активістів 4 обранців: Сергій Лабазюк, Володимир Мельниченко, Олександр Герега та Роман Мацола.

"Частково використали для роботи зі своїми виборцями у червні спеціально відведені дні: Сергій Лабазюк та Володимир Мельниченко працювали у своїх округах 30 червня, - розповідають спостерігачі. -У всіх інших випадках ОПОРА фіксувала активність нардепів у вихідні, дні погоджувальних рад, пленарних засідань, роботи в комітетах, комісіях і фракціях."

Так, позафракційний Олександр Герега (ВО № 192) впродовж червня неодноразово навідувався в область. Його присутність на Хмельниччині була зафіксована 4 рази. Він проводив особисті прийоми громадян та зустрічі з виборцями у смт Чемерівцях та м. Городку, відкривав гіпермаркет у Шепетівці та закривав спортивне свято на Городоччині. Крім того, у Чемерівцях народний депутат зустрічався з місцевими посадовцями та школярами і відвідував райлікарню.

Член депгрупи "Воля народу" Сергій Лабазюк (ВО № 188) для спілкування з виборцями у своєму робочому графіку відвів 8 днів. Депутат провів чотири особистих прийоми громадян у Хмельницькому та Волочиську, зустрічі з громадами у Волочиському та Хмельницькому районах, привітав військовослужбовців строкової служби зі складанням присяги (м. Хмельницький), взяв участь у відкритті оновленого терапевтичного відділення Волочиської ЦРЛ та побував на освяченні храму Матері Божої Пресвятого Розарію у с. Шаровечці. Він і двічі скористався своїм правом брати участь у роботі органів місцевої влади та самоврядування.

Представник фракції партії "Блок Петра Порошенка" Роман Мацола (ВО № 190) у червні 2 дні працював безпосередньо у своєму. Також у Львові зустрівся з представниками діючих та майбутніх об'єднаних територіальних громад з Полонщини, Славутчини та Шепетівщини, які приїхали на навчання та для обміну досвідом. За час, впродовж якого Роман Мацола працював у своєму окрузі, він провів два особистих прийоми громадян, у с. Ганнополі і м. Полонному , взяв участь у презентації грантової програми "Турнір" від Боксерського клубу "Патріот" у Полонному, побував на відкритті гіпермаркету та святковому концерті до Дня Конституції у Шепетівці, урочистостях з нагоди 75-ї річниці Шепетівського ремонтного заводу. А ще ж провів робочі зустрічі з очільниками Шепетівської райдержадміністрації та Полонської об’єднаної територіальної громади та взяв участь у круглому столі з посадовцями на Славутчині.

Член фракції партії "Блок Петра Порошенка" Володимир Мельниченко (ВО № 193) у червні активно працював у м. Кам’янці-Подільському, центрі свого округу, 5 днів. Провів особистий прийом громадян, взяв участь у відкритті центру соціального обслуговування "Турбота", відвідав пологове відділення міської лікарні, а пізніше побував на відкритті палати європейського зразка у пологовому будинку міської лікарні, відвідав клінічну лабораторію центральної районної лікарні, побував на урочистостях з нагоди Дня державної служби, Дня молоді та Дня Конституції. Крім того відвідав 48-у інженерну бригаду та здійснив об’їзд навчальних закладів Кам’янця-Подільського.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та