На Хмельниччині 70-літню бабусю засудили за наркотики
Обійшлося прокурорською угодою та штрафом
- Хмельницький
-
15 лютого 2019 19:26

Полонський районний суд визнав винною 70-річну полончанку, обвинувачену в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту - ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України та оштрафував її на 1020 гривень (60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), передає Depo.Хмельницький.
Як розповідають в прес-службі апеляційного суду області, таке покарання прописане в угоді про визнання винуватості, укладеної між прокурором та обвинуваченою, яку суддя затвердив.
Жінка восени минулого року знайшла у себе на присадибній ділянці 2 рослини конопель та маку, зрізла їх, висушила й подрібнила, отримавши наркотики. Правоохоронці під час обшуку її помешкання виявили й вилучили особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс (220,439 грамів), верхні частини двох пластмасових пляшок з нашаруванням екстракту канабісу (14,247 грамів), а у господарському приміщенні - макову соломку (61,28 грамів).
"Ухвалюючи вирок, на підставі об'єктивно з'ясованих обставин, підтверджених доказами та оцінених судом відповідно до ст.94 КПК, суд приходить до висновку, що мали місце діяння, у вчиненні яких обвинувачується жінка. Узгоджене сторонами угоди покарання відповідає загальним правилам призначення покарань, передбаченим Кримінальним Кодексом," - зазначає суд.
Нагадаємо, а для 45-річного чоловіка з Білогірщини четверта судимість за наркотики обернулася дворічним ув'язненням.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм