На Хмельниччині 70-літню бабусю засудили за наркотики

Обійшлося прокурорською угодою та штрафом

Полонський районний суд визнав винною 70-річну полончанку, обвинувачену в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту - ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України та оштрафував її на 1020 гривень (60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), передає Depo.Хмельницький.

Як розповідають в прес-службі апеляційного суду області, таке покарання прописане в угоді про визнання винуватості, укладеної між прокурором та обвинуваченою, яку суддя затвердив.

Жінка восени минулого року знайшла у себе на присадибній ділянці 2 рослини конопель та маку, зрізла їх, висушила й подрібнила, отримавши наркотики. Правоохоронці під час обшуку її помешкання виявили й вилучили особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс (220,439 грамів), верхні частини двох пластмасових пляшок з нашаруванням екстракту канабісу (14,247 грамів), а у господарському приміщенні - макову соломку (61,28 грамів).

"Ухвалюючи вирок, на підставі об'єктивно з'ясованих обставин, підтверджених доказами та оцінених судом відповідно до ст.94 КПК, суд приходить до висновку, що мали місце діяння, у вчиненні яких обвинувачується жінка. Узгоджене сторонами угоди покарання відповідає загальним правилам призначення покарань, передбаченим Кримінальним Кодексом," - зазначає суд.

Нагадаємо, а для 45-річного чоловіка з Білогірщини четверта судимість за наркотики обернулася дворічним ув'язненням.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook